Študuj
a spoznávaj!


Študujte anglický jazyk na prestížnej jazykovej škole EC Miami – Florida. Naučíte sa plynule používať jazyk v bežnom živote a rovnako získate príležitosť obohatiť svoje komunikačné schopnosti i v odborných pracovných oblastiach.


 

Amanda Ross-Gomez
Director of studies

O škole

Jazyková škola EC /English Language Centres/ ponúka vysoký štandard výučby vo viacerých svetových destináciách akými sú USA, Kanada, Anglicko, Írsko, Južná Afrika a Malta. Centrum EC jazykovej školy na Malte v St.Julians bolo založené v roku 1991. V roku 2010 bola kompletne zrekonštruovaná. Škola ponúka študentom kvalitné a moderné vybavenie. Ako jedna z mála škôl je jazyková škola EC držiteľom akreditácie kvality ISO 9001.


Pobočka EC Miami bola zriadená v roku 2012. Nachádza sa v Miami blízko preslávenej pláže South Beach. Neďaleko školy sú zároveň populárne ulice akými sú Washington a Collins Avenue a Ocean Drive. Škola disponuje 9 triedami s kapacitou 12 max 15 študentov. Minimálna požiadavka na vek študenta je 16 rokov. Učebne sú vybavené 26 počítačmi, ktoré sú študentom plne k dispozícií. Každá trieda má interaktívnu tabuľu. Poskytuje free WiFi pripojenie, knižnicu, študovňu, študentskú kuchynku, spoločenské a kultúrne programy.

 

Vyžiadajte si cenovú ponuku