Referencie

Čo o nás hovoria naši študenti.

Mgr. Martina Ivaničová


Veľmi príjemná, skúsená, kompetentná lektorka, ktorá má bohaté skúsenosti aj zo zahraničia. Jej kvalifikáciu vysoko oceňujem. Má ústretový , flexibilný prístup nielen ku deťom, ale aj k dospelým. Ja ju môžem vrelo odporučiť.

Bc. Katarína Učníková


Mám skvelé skúsenosti s výučbou angličtiny u Zuzky. Pomohla mi zlepšiť sa v komunikácii, správnej výslovnosti, kde som mala slabšie nedostatky. Môžem povedať, že v súčasnosti nemám problém s trémou pri komunikácii v anglickom jazyku.

Bc. Miriam Pitvorcová


Hodiny anglického jazyka s pani Zuzanou boli vždy veľmi zaujímavé a poučné. Oceňujem predovšetkým jej zodpovedný prístup k študentom a ochotu pomôcť s akýmkoľvek problémom ohľadom angličtiny. Zároveň kladne hodnotím kvalitné výukové metódy, ktoré boli zamerané na komunikáciu a gramatickú časť anglického jazyka. Hodiny s pani Zuzanou určite odporúčam!

Daniel Perďoch.


Kurz angličtiny s pani Šarlinovou mi veľmi pomohol. Snaží sa prispôsobiť rýchlosť aj techniku učiva mojim potrebám, aby som všetkému porozumel. Vždy ma povzbudí a keď som si v niečom nie je istý, tak ma podporí.

Natália Perďochová


Ako som začala chodiť na hodiny ku pani Šarlinovej, som si v angličtine istejšia, pomohla mi s gramatikou aj v komunikácii. Na hodinách sa mi páči jej prístup. Viem, že sa jej môžem spýtať na všetko, čomu nerozumiem, ochotne mi to vysvetlí. Vďaka nej sa mi anglický jazyk začína páčiť.

Monika Perďochová


Som veľmi rada, že sme sa na doučovanie anglického jazyka obrátili práve na pani Šarlinovú. S mojimi deťmi pracuje naozaj svedomito a odvádza veľmi dobrú prácu, čo je vidieť aj na výsledkoch v škole. Je ústretová a deti si ju veľmi obľúbili. Bola by som rada, keby sa mohla mojim deťom venovať čo najdlhšie. Ako lektorku angličtiny vrelo odporúčam!

Eva Vršanová


Touto cestou by som chcela vyjadriť poďakovanie pani Zuzana Čupkovej Šarlinovej za úžasný a vysoko profesionálny prístup pri výučbe anglického jazyka. Vysvetlenie a podanie učiva pre deti či dospelých je na vysokej úrovni. Ďakujem.

Miroslav Vršan


Pani Zuzanu vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa doteraz báli cestovať do zahraničia, pretože neovládajú anglický jazyk alebo aj tým, ktorí sa chcú v angličtine zdokonaliť.
 

Prvá hodina zdarma

Príďte sa pozrieť na prvú bezplatnú vyučovaciu hodinu.

Zaregistrujte sa