O nás

AKÁ JE

HISTÓRIA ŠKOLY

Jazyková škola LEWA vznikla v roku 2018.

Počas svojej krátkej existencie má na svojom konte mnoho úspešných absolventov a jazykových projektov. Škola sa venuje študentom základných a stredných škôl, zamestnancom firiem
i študentom navštevujúcich jazykovú školu v individuálnom štúdiu jazyka.

V lete 2019 jazyková škola LEWA zorganizovala prvý ročník letného jazykového tábora pod názvom LEWÍČA, ktorý mal mimoriadny úspech a už teraz sa tešíme na ďalší ročník, ktorý sa uskutoční v lete 2024. Pozrite si galériu.

Jazykové pobyty v USA v Miami.

V marci 2018 sa zástupca jazykovej školy LEWA osobne zúčastnil jazykového pobytu v USA v Miami, aby škola mohla svojím študentom, ktorí prejavia záujem o štúdium v USA, podať relevantné a reálne informácie o kvalite štúdia na danej škole, o metódach výučby a o možnostiach trávenia voľného času po výučbe,
ako i mnoho ďalších zaujímavých poznatkov.

 

Čo nám dal prvý rok


Jazyková škola LEWA má za sebou úspešný prvý rok pôsobenia vo výučbe anglického jazyka.

Sme nesmierne vďační za každého jedného študenta, ktorý s nami zdieľal pracovné nasadenie pri štúdiu jazyka a ďakujeme každému študentovi za záujem študovať na jazykovej škole LEWA, za každé povzbudivé slovo aj za každé kritické pripomienky, ktoré nám pomáhajú napredovať a zdokonaľovať naše služby.

Víkendový pobyt s native speakerom


Jazyková škola LEWA pripravuje pre študentov rôzne projekty. Jedným zo zaujímavých a atraktívnych projektov je aj víkendový pobyt s native speakrom.

Účelom víkendového pobytu je stráviť víkend s anglicky hovoriacim lektorom, ktorého rodná reč je angličtina.
Takýmto spôsobom je študent nútený komunikovať v jazyku, ktorý študuje, čo mu pomáha odbúravať stres z rozprávania a dodáva zdravé sebavedomie vo vyjadrovaní sa v danom jazyku. Víkendové pobyty budú prebiehať formou skupinovej výučby, kde maximálny počet v jednej skupinke je 8 študentov. Každý zúčastnený študent bude mať vyhradený osobný individuálny čas, ktorý strávi s native speakerom - spôsobom „one to one“ výučby. Pred začatím pobytu bude každý študent oboznámený s programom. Pobyt trvá 2 noci a 3 dni. Celodenná strava a ubytovanie bude zabezpečené.

Teambuilding s native speakerom


Ďalším projektom, ktorý pripravujeme sú teambuildings pre firmy a korporácie väčšieho charakteru.

Študijné pobyty budú prebiehať formou skupinovej a individuálnej výučby, kde hlavnou prioritou bude komunikácia s anglicky hovoriacim lektorom, ktorého rodná reč je angličtina.
Teambuilding výučba bude prebiehať v rozmedzí od 2 noci/3dni do maximálne 4 noci/6dní. Celodenný program bude zahŕňať prevažne aktivity spojené s výučbou anglického jazyka. Celodenná strava a ubytovanie zabezpečené.

NEVÁHAJTE

Škola, kde sa nie len učíte, ale aj naučíte.
Doprajte si skvelú budúcnosť štúdiom anglického jazyka.Ukážková hodina

Ponúkame Vám ukážkovú hodinu zdarma. Cez online test zistite svoju úroveň angličtiny,
zaregistrujte sa a príďte sa pozrieť na prvú bezplatnú vyučovaciu hodinu.

Študijný materiál

Všetky študijné materiály Vám ponúkame zdarma.
Nemusíte si zabezpečovať učebnice na úkor svojho času a finančných prostriedkov.
Môzete sa viac venovať študiu.

Individuálna výučba

Ponúkame Vám one – one classes. Individuálna výučba zostavená presne podľa Vášho časového režimu, pracovného zaťaženia, či vlastného tempa. Prispôsobíme vyučovanie Vaším potrebám.

PONUKA KURZOV
 

Prvá hodina zdarma

Príďte sa pozrieť na prvú bezplatnú vyučovaciu hodinu.

Zaregistrujte sa