Škola

 

Miami je vzrušujúce,
multikultúrne mesto

Táto subtropická metropola, známa ako „magické mesto“, má bohaté latinské korene a bezkonkurenčnú atmosféru v štýle art deco, ktorá sa nachádza na pláži jedného z najmódnejších miest v Spojených štátoch. Nie je to však všetko o bielom piesku a palmových stromoch - Miami má tiež kultúrnu stránku a rýchlo sa stáva globálnym centrom súčasného umenia a dizajnu. Ak máte radi vášnivý život na pláži spojený s umením a kultúrou, potom naše skúsenosti v Miami EC sú presne to, čo hľadáte.

Exclusive interior

Free Wi-Fi

Sea view

Close to ocean

Fitness, wellness and spa

Interactive whiteboard

Free Wi-Fi

Exclusive interior

490m2 of swimming pool

Swimming

Bar and restaurant

Student lounge

Pozrite si vnútrajšok školy

Recenzie študentov

Zuzana Sarlinova

Na jazykovej škole EC Miami som absolvovala týždňový kurz všeobecnej angličtiny.
Ako lektorka jazykovej školy LEWA v Turzovke som chcela mať osobnú skúsenosť.
Na výber som mala množstvo jazykových škôl, ale nakoniec som si vybrala EC Miami a neľutujem.
Škola má výbornú lokáciu. Nachádza sa priamo v centre South Beach. Pešou chôdzou sa dostanete priamo na pláž ako aj k ubytovaniu za 20 minút. Škola má k dispozícii vysokokvalifikovaných lektorov, kvalitné učebné materiály a moderne vybavené učebne s najnovšou technológiou. Individuálny prístup lektorov a celého vedenia školy mi spríjemnil pobyt a štúdium na jazykovej škole.

Dragan Aurelia

After I've been studying with EC for 10 months and tried other schools too I can say EC is the best school in Miami, this school has a great team willing to help you with everything you need. Although, the most important that this school has is the best English teacher ever, her name is Jessica. Believe me it's quite frustrating when you spend a lot of money for these kinds of studies and, have a teacher who doesn't care about how much you learn. For this reasons EC school is worth it and I can say it is the best choice you could make.

Con Sti

Great school, great teachers, great city, great students, awesome time!

 

 

Mark Abdelli

The best experience of my life!

Pozrite si galériu

Michelle Brillouet
Director of studies

The Orange Carpet Experience